Bizi Arayın 0216 640 49 10

Desktop Sanallaştırma Reçetesi

VDI ile Terminal Services arasındaki farkı görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Don't forget your alt text

Desktop Sanallaştırma için Yönetilebilir ve Ölçeklenebilir Donanımlar

 

BitNet kurumunuza; Streaming, Windows Termminal Services ve VDI teknolojilerini yönetilebilir ve ölçeklenebilir tek bir blade platformu ile sağlar.

GPU Sanallaştırma

BitNet herkesi her yerde gerçek PC teknolojisi ile tanıştıracak.

HDX™ RichGraphics

HDX™ RichGraphics with RemoteFX HDX™ RichGraphics enables you to optimize the performance of graphics-intensive 2D and 3D and media rich applications. This capability offers the ability to leverage both software and hardware-based rendering to assist with compression, performance, and network efficiency.

 

WSM (Client Base)

WSM ile elinizde bulununan desktop ve yeni alacağınız ince işlemcileri uygun maliyetle, uygulamaları ve işletim sistemini stream ederek kontrol edebilirsiniz. Bu sistem laboratuvar, sınıf ortamlarında uygun bütçeli çözümler sunar.

Windows Terminal Services

Terminal Hizmetleri, desktop sanallaştırmaya giriş yapmak isteyen kurumlara yıllardır kanıtlanmıs, uygun maliyetli bir çözüm sunar. Kurumlar bu teknoloji ile başladıktan sonra daha esnek, yönetilebilir Virtual Desktop (VDI) ortamına daha rahatlıkla geçis yapabilirler.

Masaüstü Sanallaştırma

Bu teknoloji kullanıcılara, sunuculardaki kaynaklara ve uygulamalara kendi istekleri doğrultusunda esnek olarak erişme imkanı sunar. Terminal hizmetleri ile uyumlu olmayan uygulamalar kullanıcı desktop ortamını direk sunucuya taşıdığından VDI teknolojisi ile sorunsuz çalışır.